Як у Тернополі будуть боротися із загадковими надписами на стінах?

Комунальники разом з поліцією Тернопільщини будуть боротися із надписами на стінах, за допомогою яких продають наркотики.

Для цього буде створена спільна група, куди увійдуть представники правоохоронних органів, ОСББ, ЖЕКів, комунальних підприємств, муніципальної поліції та інших установ. 

"Будь-яка інформація про надписи буде повідомлятися в новостворену групу, правоохоронці її документуватимуть та перевірятимуть, а комунальники займатимуться знищенням забороненої реклами", – повідомили у поліції.

За словами начальника управління протидії наркозлочинності в Тернопільській області Михайла Димиди, як правило, продавці наркотиків обирають один з мікрорайонів обласного центру. За одну- дві доби наносять надписи і вже після цього очікують клієнтів. Наркозалежні люди, які бачать оголошення, повідомляють своїм знайомим.

Працівники поліції наголошують, що повідомляти інформацію про надписи на стінах будинків можна в ОСББ, ЖЕКи та своєму дільничному. Фахівці перевірятимуть отримані дані і викриватимуть порушників, а представники муніципальної інспекції контролюватимуть комунальні служби на предмет вчасного знищення забороненої реклами.

Тернопіль написи стіни боротьба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі