• Головна
  • Дорогу "Тернопіль-Львів" планують зробити платною
17:01, 4 листопада 2019 р.

Дорогу "Тернопіль-Львів" планують зробити платною

Міністерство інфраструктури України розробляє проекти концесійних доріг Львів-Стрий, Київ-Біла Церква, Львів-Тернопіль і Львів-Краковець, а також портів, аеропортів і вокзалів.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, пише Реально.

«Ми спільно зі Світовим банком вже почали процедури підготовки до концесії доріг. Ми ініціювали дослідження доцільності (pre-feasibility study — УНІАН) концесій доріг Львів-Тернопіль, Львів-Стрий, Київ-Біла Церква, Львів-Краковець, а також кільцеву дорогу навколо Києва», — сказав він.

Також, Криклій повідомив, що планується концесія чотирьох портів.

«Ми вже маємо два концесійних проекти портів „Ольвія“ і „Херсон“… Також наступного року ми готові запропонувати концесійні проекти портів „Одеса“,”Маріуполь»,”Бердянськ”, а також поромний комплекс в порту «Чорноморськ», — сказав він.

Крім того, за словами Криклія, міністерство почало підготовку проектів концесії аеропортів. «Ми ініціювали з Міжнародною фінансовою корпорацією проекти концесії аеропорті в «Херсон», «Чернівці», «Запоріжжя» і терміналу Cargo в аеропорту «Біла Церква», — сказав він. Також Криклій повідомив, що готуються концесійні проекти залізничних вокзалів.

«Ми готові представити проекти концесій у Харкові, Дніпрі, Хмельницькому, Миколаєві й Чопі. Вже протягом наступного року», — сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #дорога #оплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...