• Головна
  • У Тернополян залишилося 3 дні, аби проголосувати за проєкти "Громадського бюджету"
14:27, 6 листопада 2019 р.

У Тернополян залишилося 3 дні, аби проголосувати за проєкти "Громадського бюджету"

Впродовж трьох днів жителі Тернопільської громади ще мають можливість проголосувати за великі та малі проєкти «Громадського бюджету 2020», які подані для реалізації у наступному році.

Станом на 6 листопада 2019 року у Громадському бюджеті Тернопільської громади побито рекорд попередніх років з кількості відданих голосів за проєкти. Адже в минулому році тернополяни загалом віддали понад 15 тис. голосів, а цьогоріч, у 13-тий день голосування, уже прийнято понад 27 тис. голосів жителів громади. Серед малих проєктів, бюджет яких складає до 300 000 грн, лідирують ініціативи у категорії «Спорт», а серед великих проєктів, на реалізацію яких необхідно від 300 000 грн, найпопулярнішими є проєкти у категорії «Освіта».

Нагадаємо, до голосування в «Громадському бюджеті 2020» допущено 67 проєктів, перелік яких розміщений на порталі « Громадський бюджет». Ті проєкти, які наберуть найбільшу кількість голосів до вичерпання обсягу виділених коштів (а це 12 малих та 6 великих проєктів), будуть реалізовані у 2020 році.

Підтримати обрані проєкти жителі Тернопільської громади можуть:

- Через Е-сервіс «Громадський бюджет», шляхом авторизації та заповнення електронної версії бланку для голосування;

- Шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, відвідавши Центр надання адміністративних послуг у Тернополі (ЦНАП) в робочий час (понеділок, середа, четвер – з 9:00 год. до 16:00 год., вівторок – з 11:00 год. до 20:00 год., п'ятниця - з 8:00 год. до 15:00 год.), пред’явивши паспорт або ID-картку (з довідкою про реєстрацію місця проживання особи);

- У терміналах самообслуговування (ТСО) ПриватБанку за допомогою картки ПриватБанку.

Голосування триває до 8 листопада включно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Громадський_бюджет #голосування

Коментарі

Оголошення
live comments feed...