• Головна
  • Сьогодні тернополяни ще мають змогу проголосувати за за проєкти "Громадського бюджету"
13:02, 8 листопада 2019 р.

Сьогодні тернополяни ще мають змогу проголосувати за за проєкти "Громадського бюджету"

Сьогодні, 8 листопада, завершується голосування за проєкти «Громадського бюджету 2020», подані жителями Тернопільської громади. Найрейтинговіші проєкти будуть включені до бюджету міста (громади) на наступний рік та реалізовані до кінця 2020 року.

Голоси тих тернополян, які скористаються онлайн-сервісом Громадський бюджет» або терміналом ПриватБанку, прийматимуться до 23:59 год, а ті жителі громади, які голосуватимуть через ЦНАП, можуть віддати свій голос сьогодні до 15:00 год. (відповідно до робочого графіку Центру).

Цьогоріч у Тернополі спостерігається рекордна кількість голосів мешканців за проєкти «Громадського бюджету 2020».

Так, на ранок п’ятниці уже зафіксовано 36 800 відданих голосів, з них понад 32 000 голосів віддано онлайн, і лише 10% тернополян проголосували через ЦНАП.

Така велика кількість голосів свідчить про те, що з кожним роком довіра до цього інструменту зростає, і люди активно обирають, які саме пропозиції, на їхню думку, є найпотрібнішими для покращення життя у місті (громаді).

Шановні жителі громади, залишилося 14 годин, аби власним голосом обрати, на що виділити гроші з місцевого бюджету у 2020 році!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Громадський_бюджет #голосування

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...