• Головна
  • У Тернополі припинять роботу розрахункові каси для оплати за газ
21:03, 9 листопада 2019 р.

У Тернополі припинять роботу розрахункові каси для оплати за газ

Від 28 листопада тернополяни вже не зможуть оплатити за спожитий природний газ у розрахункових касах спеціалізованих підприємств. А саме, припинять свою роботу розрахункові каси ДП «Газпостач» ПрАТ «Тернопільміськгаз» за адресою вулиця М. Шептицького, 20 та на вулиці Родини Барвінських, 4.

Оскільки тепер з кожним днем все більше споживачів послуговуються сучасними можливостями проведення оплати за комунальні послуги, доцільність функціонування розрахункових кас суттєво зменшилася. До слова, у райцентрах Тернопільщини та у інших обласних центрах розрахункові каси спеціалізованих підприємств не функціонують вже тривалий час. Про це повідомляє адміністрація ДП «Газпостач» ПрАТ «Тернопільміськгаз».

Нагадуємо, що після 27 листопада готівковий розрахунок за спожитий газ можна буде здійснити у банківських установах та у відділеннях АТ « Укрпошта».

Для безготівкової оплату за спожитий природний газ радимо скористатися «Особистим кабінетом» на сайті підприємства gazpostach.te.ua,  системою eps.org.ua чи oplata.te.ua

Нагадуємо, що оплату за газ варто здійснювати  у проміжку між 10 та 20 числом місяця, наступного за розрахунковим

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #розрахунок #газ #каса
ТОП новини
"Несамовитий снігопад замете цю частину України за тиждень, шалене похолодання вріже різким холодом": де хлине дощ?
"Картопля ніколи не прилипне до сковорідки, допоможе одна хитрість": унікальний лайфхак, який змінює життя кулінарів
"ТЦК почали посилено підстерігати людей 5-ти категорій, названо повний перелік ознак цих осіб": мобілізація, ВЛК, повістки
ТЦК почне масово хапати чоловіків цієї категорії прямо з 1 жовтня, названо перелік ознак мобілізованих: мобілізація, повістки
Оголошення