• Головна
  • Священик, якого звільнили, продовжує проводити богослужіння на Тернопільщині
10:30, 11 листопада 2019 р.

Священик, якого звільнили, продовжує проводити богослужіння на Тернопільщині

Священик, якого звільнили з посади настоятеля парафії села Винятинці ще 6 грудня 2018 року, продовжує проводити богослужіння.

У Прес-службі Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ показали документ про звільнення клірика Тернопільської єпархії УАПЦ протоієрея Івана Ільковича Бойка. Крім того,  йому заборонено служіння без права надання благословення, звершення богослужіння і церковних таїнств та носіння священичого хреста.

У єпархії додають, що це на підставі 31 і 55 Правила святих Апостолів, 13 та 14 Правила Двократного Собору. Але від 06 грудня 2018 року до сьогодні, протоієрей Іван Бойко не звертався ані до архієпископа Тихона, ані до єпархіального управління Тернопільсько-Бучацької єпархії Української Православної Церкви, з проханням про покаяння або оскарження Указу про заборону.

— Прикрим і неприпустимим є те, що протоієрей Іван Бойко не тільки не покаявся, але й продовжує звершувати богослужіння і таїнства, всупереч особисто отриманому і власноруч підписаному Указу від 18 вересня 2018 року за № 47/09-18 про його звільнення з посади настоятеля парафії села Винятинці та вищевказаної заборони.

Крім того, Бойко І.І., знаючи про звільнення його з посади настоятеля парафії, без підтримки більшості парафіян храму, ініціював звернення до Тернопільської ОДА про зміну організаційного підпорядкування парафії до іншої єпархії, засвідчив своїм підписом відповідні заяви та рішення загальних зборів парафії, як посадова особа. Таким чином, надав неправдиві відомості до державних органів, уповноважених здійснювати реєстрацію релігійних організацій. Враховуючи всі дії, спрямовані на розділення Церкви та спробу захоплення керівництва парафією села Винятинці – протоієрей Іван Ількович Бойко і надалі перебуває у забороні служіння до повного і правдивого покаяння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #богослужіння #священник

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...