• Головна
  • Юні танцівники з Тернополя вибороли 8 золотих медалей у престижному всеукраїнському конкурсі (ФОТО)
09:01, 15 листопада 2019 р.

Юні танцівники з Тернополя вибороли 8 золотих медалей у престижному всеукраїнському конкурсі (ФОТО)

Минулих вихідних, 9-10 листопада, у Києві відбулися всеукраїнські престижні змагання - Neprostoтанці. Іншими словами - чемпіонат України з сучасного і класичного танцю, що водночас є кваліфікаційним етапом кубка світу Dance World Cup. Участь у них взяли і юні тернополяни.

Тернополяни виграли 8 золотих , 4 срібні і 3 бронзові нагороди!!! Другий рік входять в збірну України з сучасної хореографії. Всі вони- вихованки Любов Йосипівни Борисяк ( Т.А.Н.Г.о dance company).

Дівчата у складі збірної  України поїдуть до Риму на Чемпіонат Світу Dance World Cup 2020.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Українці не готувалися до такої ціни, новий тариф на електроенергію з 1 грудня": хто заплатить більше за 1 кВт*год?
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення