У Тернополі INTERSPORT відкриває свій шостий аутлет магазин в Україні

У Тернополі INTERSPORT відкриває свій шостий аутлет магазин в Україні

Розташований в оновленому ТЦ «Епіцентр», аутлет INTERSPORT займе площу 525 кв.м і запропонує своїм покупцям спорттовари з постійними знижками до -60%.

Асортимент нового магазину сформований із спортивного одягу і взуття попередніх колекцій, які будуть продаватися зі знижками до -60%. У магазині будуть представлені брендові речі і власні торгові марки Intersport. Брендову продукцію минулих сезонів компанія викуповує у постачальників великими партіями, за рахунок чого може пропонувати своїм клієнтам кращі ціни на цю продукцію.

У Тернополі INTERSPORT відкриває свій шостий аутлет магазин в Україні, фото-1 У Тернополі INTERSPORT відкриває свій шостий аутлет магазин в Україні, фото-2 У Тернополі INTERSPORT відкриває свій шостий аутлет магазин в Україні, фото-3 У Тернополі INTERSPORT відкриває свій шостий аутлет магазин в Україні, фото-4

Щодо товарних груп, то більше 6 тисяч найменувань взуття, 7 тисяч - одягу, загалом понад 30 відомих світових брендів буде представлено в новому магазині INTERSPORT. Крім спортивного одягу і взуття в торговій точці буде представлений спортінвентар зі знижкою від 10% на весь асортимент. 

Марчендайзинг нового торгового об’єкту буде спрямований на швидкий пошук покупцями необхідного йому товару. Це шостий аутлет магазин, який відкриває компанія INTERSPORT в Україні.

Нагадаємо, швейцарський бренд Intersport був виведений на український ринок в 2016 році компанією «Епіцентр К». За три роки ритейлер зумів розширити мережу до 36 торговельних точок в країні. У цілому до кінця 2019 року компанія планує відкрити ще 5 торгових об’єктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі