
15:02, 22 листопада 2019 р.
У Тернополі затримали серійного злодія, який обкрадав невеличкі магазини
За словами заступника начальника - начальника кримінальної поліції Сергія Гатанюка, перші заяви про крадіжки почали надходити на початку листопада.
Спосіб проникнення в усіх випадках був ідентичний. Невідомий розбивав каменем вікно у невеличких магазинах, проникав до середини і викрадав гроші та цигарки.
В обласному центрі жертвами злодія стало два підприємця, ще дві крамниці обікрав чоловік в Тернопільському районі. Злодія зафіксували камери спостереження. Його оголосили в розшук.
У ході перевірки оперативники встановили, що підозрюваний причетний й до крадіжок на Теребовлянщині. Там зловмисник обікрав чотири крамниці, а також зняв гроші з викраденої банківської картки та привласнив два мобільних телефони знайомої.
Піймали крадія у Тернополі. Це - житель Теребовлянського району, 1979 року народження. Впродовж тривалого часу він "гастролює" населеними пунктами Тернопілля та обкрадає магазини.
Чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. За плечима підозрюваного майже десять років у місцях позбавлення волі за майнові злочини.
У скоєному чоловік зізнався. Гроші, каже Сергій Гатанюк, зловмисник витратив на власні потреби, а цигарки продавав на ринку.
Чоловікові оголосили підозру відповідно до статті 185 частина 3 ККУ - Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому.
Суд обрав йому міру запобіжного заходу - тримання під вартою. Триває слідство. Перевіряють підозрюваного працівники поліції і на причетність до аналогічних злочинів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:03, 2 червня
12:01, 2 червня
11:58, 2 червня
14:52, Вчора
live comments feed...
Коментарі