• Головна
  • У Тернополі більшість ліфтів вже від'їздили своє
14:17, 27 листопада 2019 р.

У Тернополі більшість ліфтів вже від'їздили своє

У Тернополі експлуатують 761 ліфт, з них у 525 ліфтів термін експлуатації перевищує 25 років.

Фахівці Управління Держпраці у Тернопільській області перевірили 100% суб’єктів господарювання області, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства. Позапланові перевірки підприємств тривали з травня по листопад 2019 року на виконання окремого доручення Голови Держпраці України Романа Чернеги.

Першочергово, фахівці звертали увагу на наявність документів дозвільного характеру, необхідність одержання яких передбачена законодавством; своєчасне проведення технічних оглядів або експертних обстежень ліфтів; наявність навченого персоналу; наявність засобів колективного та індивідуального захисту та його застосування; наявність призначених працівників, відповідальних за організацію робіт з технічного обслуговування та ремонту ліфтів; наявність положень, інструкцій та інших актів з охорони праці, що діють у межах підприємства та встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на робочих місцях.

На сьогодні у Тернопільській області експлуатується 1712 ліфтів різних форм власності (у тому числі вантажні – 15 одиниць, лікарняних – 24, пасажирські – 1673). Ремонт монтаж технічного обслуговування проводить 11 суб’єктів господарювання.

Стан ліфтового господарства області сьогодні є незадовільним, адже конструкції та електрообладнання мають високий рівень зносу. Ліфти, які відпрацювали 25-річний ресурс, підлягають експертному обстеженню для вирішення питання їх подальшої експлуатації.

Зокрема, у житловому фонді комунальної та кооперативної форми власності міста Тернопіль експлуатується 761 ліфт, термін експлуатації 525 ліфтів з яких перевищує 25 років. Частина з них потребує експертного обстеження. Крім цього, ряд підприємств та об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків не отримали в органах Держпраці дозвіл на експлуатацію ліфтів відповідно до «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію (застосування) машин, механізмів підвищеної небезпеки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліфти #перевірки

Коментарі

ТОП новини
"Шокуючий симптом з'являється у інфікованих в горлі, почалися фатальні страждання": лікарка про ознаки штаму "Омікрон"
"Обманює природній імунітет і валить з ніг здорових, вся країна опиниться у червоній зоні": лікар про ознаки штаму "Омікрон"
"Злочин у центрі Тернополя": поліцейські розшукують підозрювану у зухвалому злодіянні (ВІДЕО)
Жахлива ДТП на Тернопільщині: автомобіль на смерть збив пішохода, з'явилися фото з місця трагедії (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...