• Головна
  • Тернополяни "штурмують" управління соціального захисту населення
18:31, 29 листопада 2019 р.

Тернополяни "штурмують" управління соціального захисту населення

Сотні тернополян залишилися без пільг і субсидій. Люди штурмують управління соціального захисту населення, вимагаючи пояснень.

Тернополянка Ганна Островська зізнається, що дотепер не знає, чи отримуватиме субсидію на опалювальний період. Оскільки жінці принесли платіжки з повними сумами від обслуговуючих підприємств.

«Вже листопад минув, а я до тої пори не знаю, що буде з тою субсидією. Платіжки отримала без субсидії, мушу заплатити повні суми, бо не знаю чого чекати. Маю надію, що та субсидія буде, бо в мене нічого не змінилося в доходах».

Аналогічна ситуація із пільгами. Чимало тернополян їх не отримало у цьому місяці. «Минулого року користувалися пільгами, цього опалювального періоду ще нічого немає. Ми вирішили поки не оплачувати комуналку, почекаємо, поки призначать», –  зазначає тернополянин Іван Галушко.

Факти призначення пільг чи субсидій уже відомі у місцевих управліннях, – пояснює зз директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. Тимчасові проблеми можуть виникати через неналагоджену систему програмного забезпечення. «Інформація щодо призначення чи не призначення субсидій вже відома. Можуть бути моменти з нарахуванням коштів, але вони тимчасові. Обслуговуючі підприємства ознайомлені з цією ситуацією, тому проблем у споживачів не повинно виникати. Ці питання будуть вирішені з дня на день. Жителі області, які отримують пільги чи субсидії, можуть у цьому місяці оплатити частини із зазначених у платіжках сум».

Додамо, субсидії та пільги виплачують у готівковому та безготівковому виглядах. Цього опалювального періоду на Тернопільщині вже нараховують близько 130 тис. субсидіантів.    

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пільги #субсидії #призначення

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...