У Тернополі чоловік 27 км пробіг босим, вдягнувши тільки шорти, і встановив перший "зимовий рекорд" (ФОТО)

1 грудня під час участі у "WinTrail Ternopil, 2019" на дистанції 27k (категорія "Profi") відомий рекордсмен Тернополя з міста Хоростків Василь Шевчук встановив новий рекорд Тернополя, а саме пробіг босим, вдягнутим тільки в шорти двадцять сім кілометрів.

 Таким чином, він покращив власне минулорічне досягнення - дев'ять кілометрів навколо Тернопільського ставу. Рекорд зафіксували представники "Книги рекордів Тернополя". Сертифікат про встановлення рекорду вручив заступник голови м. Тернополя Леонід Бицюра. 

Леонід Бицюра, співзасновник "Книги рекордів Тернополя": "Василь Шевчук встановив сьогодні рекорд Тернополя у номінації людські досягнення: «Біг на відстань у 27 км з перепадом висоти близько 570 м босим та з оголеним торсом». Я радий, що у нашому місті з'явився такий клуб як "Ternopil Running Club" і така чудова подія на початку зими, як "WinTrail Ternopil". Нехай більше стає захоплених бігом та здоровим способом життя людей!".

Василь Шевчук захоплюється спортом та загартовується щодня. Щоби пройти цю трасу, він тренувався в околицях рідного Хоросткова: "Це було не просто наважитись на такий рекорд. Тут у Кутківецькому лісі були моменти досі крутих підйомів, де було, насправді, тяжко, адже я біг босим і не мав амортизації, яку забезпечує спортивне взуття, але поряд пробігало стільки людей, захоплених бігом і їх мій біг, хоч і не найшвидкіший, думаю, що надихав. Ще зі мною приїхав мій друг Андрій Балабух з Яблунова, він разом з моєю дружиною біг дистанцію дев'ять кілометрів. Люба взагалі бігла вперше. І це було справжнє свято бігу заради задоволення. Долав я дистанцію майже три години, траси були гарно підготовлені організаторами, єдине, чого не вистачило - то снігової морозяної погоди. Було досі тепло, як для першого дня зими." 

У Тернополі чоловік 27 км пробіг босим, вдягнувши тільки шорти, і встановив перший "зимовий рекорд" (ФОТО), фото-1

 Джерело: TeNews

тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі