• Головна
  • У гаманцях тернополян з’явиться ще одна нова купюра
11:30, 9 грудня 2019 р.

У гаманцях тернополян з’явиться ще одна нова купюра

Невдовзі в українських банках появиться нова купюра. Нові гроші на руках у тернополян будуть вже до кінця цього року. Пишуть Тернополяни.

Зокрема, Національний банк України до кінця 2019 року анонсували випуск оновлених 100-гривневих купюр.

При чому ці банкноти не будуть сильно відрізнятися від попередньої серії. Головна зміна торкнеться одного невеликого елемента – на нових купюрах буде новий підпис голови Нацбанку Якова Смолія.

Відомо, що на оновленій купюрі як і раніше буде зображення Тараса Шевченка, а на звороті – корпус Київського університету все того ж Шевченка.

“Департамент грошового обороту повідомляє, що 17 грудня 2019 року буде введена в обіг банкнота номіналом 100 гривень за підписом голови Нацбанку згідно з рішенням Правління Національного банку від 29 січня 2019 року”, — йдеться в повідомленні на сайті НБУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль
Останні новини
ТОП новини
"Цей прилад спалить усе": названо пристрій в кожному домі, який жере електрику і збільшує ризик аварійних відключень
На Тернопільщині відкриють ще один великий ТРЦ з кінотеатром: де з'явиться "Ареал Плаза"
"У ці години ТЦК проведуть масштабні рейди, у 3-х місцях людей чекають жорсткі перевірки": посилена мобілізація і повістки
Жителька Тернопільщини залишила на лавці сумочку з чималою сумою готівки та мобільним: що було далі
Оголошення