• Головна
  • Купуй в інтернеті — отримай у відділенні: чому онлайн-покупки стають все популярнішими
Новини компаній
10:00, 9 січня 2020 р.

Купуй в інтернеті — отримай у відділенні: чому онлайн-покупки стають все популярнішими

Новини компаній

Швидкість, зручність та великий асортимент ось основні переваги, які мають користувачі, що купують товари в інтернеті. Таких серед українців стає все більше. Кількість інтернет-магазинів, що змагаються між собою у зручності та кількості товарів, постійно зростає. А компанії, що доставляють з інтернет-магазинів, активно розширюють свої мережі відділень, щоб якомога більше українців змогли скористатися онлайн-шопінгом. Лідером тут є «Нова Пошта»  і за кількістю доставлених посилок, і за кількістю відкритих цього року відділень. «З початку року ми відкрилиблизько 3000 відділень по всій Україні. Здебільшого у невеличких містах та селах. Навіщо ми це робимо? Бо хочемо, щоб кожен міг отримати бажані товари. «Нова Пошта» допомагає розвиватися бізнесу і об’єднує людей по всій країні», — розповідає Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

Розширюється активно мережа компанії і в нашій області. Лише в листопаді було відкрито 18 нових відділень «Нова Пошта», найбільше в Гусятинському і Тернопільському районах. На сьогодні по області працює вже більше 120 відділень.

Крім того, компанія продовжує активно розвивати свою інфраструктуру, щоб швидше обробляти і доставляти посилки. Так, у травні «Нова Пошта» відкрила інноваційний термінал у Хмельницькому, а у вересні в роботу був запущений термінал у Львові. В планах «Нова Пошта» за 2019 рік доставити більше 200 млн посилок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...