• Головна
  • Поліцейські розповіли, як злодій "під мухою" намагався вкрасти автомобіль
10:31, 3 січня 2020 р.

Поліцейські розповіли, як злодій "під мухою" намагався вкрасти автомобіль

Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Зловмисника поліцейські затримали в порядку статті 208 КПК за кермом чужого авто.
Про крадія, який намагається поцупити чуже авто, поліцейських повідомили очевидці. Адже злочин стався серед білого дня. Оперативно відреагувавши на інформацію, правоохоронці застали зловмисника на місці незаконного заволодіння транспортним засобом, - той не встиг виїхати за територію, де був припаркований легковик.
Жигулі, які намагався поцупити раніше судимий тернополянин, належать жителю обласного центру.  З допомогою підручних засобів зловмисникові не склало труднощів відчинити дверцята та завести авто. На щастя, далеко заїхати нетверезому крадієві не вдалося- дорогу перегородили поліцейські.
Зловмисника затримано. Вирішується питання про оголошення підозри за частиною 2 статті 289 ККУ та обрання міри запобіжного заходу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #злодій #аклоголь #крадіжка #автомобіль

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...