• Головна
  • IDMedia - ІДеальне розміщення Вашої реклами
Новини компаній
11:12, 14 січня 2020 р.

IDMedia - ІДеальне розміщення Вашої реклами

Новини компаній
IDMedia - ІДеальне розміщення Вашої реклами

Завдяки зовнішній рекламі можна підвищити популярність підприємства і конкретної продукції. За допомогою такого інструменту здійснюється психологічний вплив на людей. Приваблива реклама на білбордах це гарний спосіб привернути увагу до Вашого продукту. Для досягнення максимального позитивного ефекту потрібно правильно її використовувати. Для цього рекомендовано звернутися до фахівців рекламного агентства, які мають великий досвід роботи в даній сфері і надають послуги на професійному рівні. При таких умовах Ви неодмінно залишитеся задоволені співпрацею.

Навіть якщо Ви тільки почали розвивати своє підприємство, то 2-3 білборда достатньо для вирішення початкових задач.

Плюси зовнішньої реклами

До основних плюсів зовнішньої реклами можна віднести:

1.Доступність. Зовнішня реклама - одна з найнижчих вартостей залучення клієнтів.

2.Ефективне сприйняття. Можна рекламувати свою продукцію цілодобово. Активна дія тривалий час.

3.Пасажири і водії щодня бачать рекламу. Зовнішня реклама стає частиною міського пейзажу, тому організація швидко запам'ятовується.

4.Безліч видів. Існує кілька різновидів зовнішньої реклами - білборд, щити, скроли, сітілайти, беклайти, брандмауери. Якщо використовувати їх комплексно, то люди будуть Вас помічати і впізнавати. Постійні спостерігачі перетворяться в покупців.

5.Цільова аудиторія. Встановити рекламу бажано в тому місці, кому вона адресована.

6.Висока якість подачі інформації. 

7.Глобальне охоплення. Зовнішню рекламу можна розмістити в різних місцях міста. При таких умовах про компанію дізнаються люди, які раніше не чули про неї.

8.Ефективність. Як показує практика, зовнішня реклама є самим затребуваним видом реклами. Такі рекламні конструкції помітні здалеку і добре запам'ятовуються.

Перед тим, як замовити зовнішню рекламу бажано провести попередні обчислення і скласти договір. Якщо виникли будь-які складності, то бажано звернутися до фахівця.

IDMedia - переваги співпраці з нами

Оренда білбордів в Тернополі – популярна послуга. Ми здійснимо ідеальне розміщення Вашої реклами не тільки в Тернопільскій області, але і по всій країні. Розміщуємо зовнішню рекламу більше 10 років. За цей час продемонстрували своїм клієнтам професіоналізм і надійність. У нашому арсеналі найбільша в Україні база конструкцій для розміщення зовнішньої реклами. Ми комплексно підходимо до вирішення основних завдань.

Ми займаємося розміщенням зовнішньої реклами по всій Україні - білборди, скроли, сітілайти, брандмауери. 100% покриття по областям України, більше 130000 поверхонь в 750 містах. В 2019 отримали декілька нагород, які підтверджують високий рейтинг агентсва, такі як «Лідером галузі» і «Компанія року».

Здійснюємо моніторинг діяльності конкурентів і визначаємо вигідні для Вас напрямки. Крім того, використовуємо унікальні новаторські методи, які дозволяють правильно розмістити Вашу рекламу. Ми гарантуємо високий рівень професійного обслуговування. Лояльні ціни - це те, що приємно Вас порадує. Довірте справу професіоналам. Ви неодмінно залишитеся задоволені співпрацею

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...