• Головна
  • На Тернопільщині майже 20% осіб з групи ризику досі не щеплені від грипу
13:29, 15 січня 2020 р.

На Тернопільщині майже 20% осіб з групи ризику досі не щеплені від грипу

Учора засідала обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з приводу напруженої ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ, оскільки при невисокій захворюваності відмічається збільшення кількості госпіталізованих осіб, що свідчить про важкий перебіг захворювання, можливий розвиток ускладнень.

Також присутні обговорили виконання плану щеплень проти грипу груп ризику, в тому числі медичних працівників. Наразі план щеплень проти грипу груп ризику виконано на 81,1%. Як пояснили в ДУ "Тернопільський ОЛЦ МОЗ України", план щеплень недовиконаний, оскільки епідсезон 2019-2020 року ще не завершився.

При цьому особи з груп ризику наражають себе на небезпеку захворіти, що може призвести до ускладненого перебігу захворювання, а в окремих випадках і до летальних наслідків.

Також комісія обговорила можливість запровадження, у разі ускладнення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ, посиленого протиепідемічного режиму в установах, організаціях і закладах охорони здоров’я незалежно від форм власності та у місцях масового перебування людей (вокзали, автовокзали), навчальних закладах, закладах культури та освіти, на підприємствах тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#щеплення #медики

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...