• Головна
  • На Тернопільщині злодій продав крадене у сусідню область
09:13, 17 січня 2020 р.

На Тернопільщині злодій продав крадене у сусідню область

До правоохоронців звернуся житель Кременця із повідомлення про крадіжку спортивного велосипеда. Він мав необережність залишити двоколісник на сходовій клітці багатоповерхівки без жодних засобів захисту. Відтак вранці свій ровер уже не знайшов.
Поліцейські встановили особу крадія – це 51 річний кременчанин. Чужий велосипед він продав у сусідню область.
У чоловіка, до слоава, за плечами чималий кримінальний доробок. Також відомо, що у сусідній області щодо нього відкрито кримінальне провадження за крадіжку планшета.
Кременецькі правоохоронці інкримінують зловмиснику частину 1 статті 185 кримінального кодексу – крадіжка
Вживаються заходи для повернення власнику його велосипеда.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #крадіжка #велосипед

Коментарі

ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...