• Головна
  • У Тернополі школярів та студентів зваблюють втекти з навчання безкоштовним катанням на сноутюбах
11:28, 24 січня 2020 р.

У Тернополі школярів та студентів зваблюють втекти з навчання безкоштовним катанням на сноутюбах

У Тернополі анонсують програму безкоштовного катання на сноутюбах. Скористатися нею можуть навіть пересічні школярі та студенти. Однак безкоштовні спуски пропонують в той час, коли у дітей триває навчальний процес.

Для усіх маленьких тернополян, які полюбляють зиму та активний відпочинок, з’явилася чудова нагода провести будні весело і яскраво. Адже у місті розпочала діяти Соціальна програма «Активна зима», учасники якої мають можливість безкоштовно кататися на сноутюбах у гірськолижному комплексі «Савич-парк».

Безоплатно відвідувати тюбінгову трасу можуть:

- школярі та діти дошкільного віку;

студенти навчальних закладів;

діти з соціально незахищених, малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування;

діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (при відсутності медичних протипоказань) діти учасників АТО/OOC (батьки яких перебували, знаходяться або загинули під час АТО/OOC)

Для участі у програмі необхідно:

зібрати групу з 10-ти осіб і більше (дітей, школярів, студентів); заповнити та надіслати заявку на електронну скриньку [email protected]; отримати підтвердження Вашої заявки та сертифікати на катання від нашого менеджера; ознайомитися з правилами перебування на території «Савич-парку»; для керівників групи обов’язково необхідно мати при собі роздруковані та підписані правила; страхування на кожну дитину буде проводитися безкоштовно.

Умови відвідування для учасників програми: з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 14:00 год.

Соціальна програма «Активна зима», розроблена компанією «Дрім парк», буде діяти у «Савич-парку» до 10.03.2020р.

Увага! Керівникам груп неповнолітніх осіб необхідно обов’язково ознайомити батьків (опікунів або інших законних представників) з правилами перебування на території «Савич-парку», а під час візиту гірськолижного комплексу необхідно мати при собі роздруковані та підписані батьками неповнолітніх осіб правила.

Для отримання консультації та реєстрації, прохання звертатися за телефоном: (050) 21 49 266 у будні з 09:00 до 18:00 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сноутюб #безкоштовно

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...