• Головна
  • В умовах наближених до бойової обстановки тернопільські артилеристи навчаються
17:02, 26 січня 2020 р.

В умовах наближених до бойової обстановки тернопільські артилеристи навчаються

Військові  підрозділу охорони 44-ї окремої артбригади беруть участь у тактико-спеціальних навчаннях. Ці навчання проводять для вдосконалення бойових та фізичних якостей, уміння виконувати завдання в умовах наближених до бойової обстановки.

Відпрацьовують навики пересування групами, залежно від обставин у місцевості та вогневих дій противника. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив пресофіцер 44 артбригади Юрій Кульпи.

«Відомо, що бій виграє той, хто краще підготовлений, хто вміло вирішує бойове завдання, у кого є достатній рівень польової виучки, тому навчити солдата тактики є пріоритетним завданням у загальновійськовій підготовці армійців Збройних сил України», - пише Юрій Кульпа. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #артилеристи #навчання
ТОП новини
"Цей прилад спалить усе": названо пристрій в кожному домі, який жере електрику і збільшує ризик аварійних відключень
На Тернопільщині відкриють ще один великий ТРЦ з кінотеатром: де з'явиться "Ареал Плаза"
"У ці години ТЦК проведуть масштабні рейди, у 3-х місцях людей чекають жорсткі перевірки": посилена мобілізація і повістки
Жителька Тернопільщини залишила на лавці сумочку з чималою сумою готівки та мобільним: що було далі
Оголошення