• Головна
  • "Це диверсія проти області, скоротять 200 осіб": на Тернопільщині ліквідують контролюючу структуру?
10:28, 28 січня 2020 р.

"Це диверсія проти області, скоротять 200 осіб": на Тернопільщині ліквідують контролюючу структуру?

В обласному управлінні водного господарства хочуть скоротити 50% штату, що врешті призведе до ліквідації цього органу, переконаний голова ГО «ЕКОАЛЬЯНС» Олександр Філь.

Про те, що зараз відбувається у відомстві, яке б мало контролювати водні плеса та господарства, активіст написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Ми повідомили керівництво області ОДА п Сопеля І, голову обласної ради Овчарука В.В., що Держводагенція України П. Хорев проводять дії на знищення обласної державної структури водного господарства. За тиждень звільнено керівника обласного управління п. Качку, призначено без погодження з ОДА В.О. керівника п. Капусту. Після призначення у той же день був звільнений кращий працівник галузі п. Вівчарук. Зараз готується скорочення 50 % працівників галузі області – 200 чол. Тобто їде ліквідація державної структури водного господарства області. Це колектив, який формувався роками. Це реально диверсія проти області. Потрібна швидка реакція усіх органів обласної влади, депутатів Верховної ради України від області", – переконаний Філь.

Водночас слід зауважити, що пересічні громадяни не особливо відчувають наявність такої потенційно доволі корупційної структури як управління водних ресурсів. Очолюють її не такі вже й експерти з водних питань, а просто люди "з обойми". Скажімо, що Качка, що Капуста раніше очолювали РДА на Тернопільщині, а після втрати своїх посад отримали не менш теплі крісла. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водне господарство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...