• Головна
  • Ноутбук, нетбук, ультрабук - що вибрати?
Реклама
08:48, 25 січня 2020 р.

Ноутбук, нетбук, ультрабук - що вибрати?

Реклама
Картинки по запросу Ноутбук, нетбук, ультрабук - що вибрати?

Картинки по запросу Ноутбук, нетбук, ультрабук - що вибрати?

Настільні комп’ютери повільно перетворюються на минуле. Класичні ноутбуки зайняли своє місце, але сучасний ринок електроніки постійно мчить вперед. Під назвою «портативний комп'ютер» ховається не тільки популярний ноутбук eldorado.ua/notebooks/c1039096/, але й такі пристрої, як нетбук чи ультрабук. Які їх характеристики? Які відмінності між ними? Що вибрати?

Яка різниця між ноутбуком, нетбуком та ультрабуком?

На початку обговоримо, що приховано під окремими поняттями. Дуже часто нетбуки та ультрабуки є серед підтипів ноутбуків, а межі між пристроями розмиваються. Коротке визначення кожного з них дозволить зафіксувати значні відмінності:

Ноутбук

У пристрої є клавіатура та тачпад, що замінює мишу. У корпусі є материнська плата, на якій змонтовані процесор, графічна система, дротові та бездротові (Wi-Fi) карти та жорсткий диск. Він також має привід CD / DVD та внутрішній акумулятор, що забезпечує можливість роботи без доступу до електромережі. Ноутбук поєднує компоненти комп'ютера, але на відміну від нього, ви можете працювати над ним у різних місцях і вільно переміщувати його.

Нетбук

Він має менший і компактний дизайн, ніж традиційний ноутбук. Зазвичай він має розмір екрана до 13 дюймів. Клавіатура менша і не має числового перерізу. У ньому часто немає CD / DVD-накопичувачів. Він легший, ніж традиційний ноутбук, і зазвичай дешевший. Пристрій має обмежену продуктивність, меншу функціональність та більш слабкі компоненти, але ви можете користуватися ним тривалий час за один цикл зарядки. Ідеально підходить для роботи в офісі (переважно в дорозі), перегляду Інтернету, відеодзвінків або простих онлайн-додатків.

Ультрабук

Автор пристрою - американський виробник процесорів Intel. Є найновішим дизайном серед мобільних комп’ютерів і поєднує в собі переваги ноутбуків та нетбуків. Перші ультрабуки були випущені в 2011 році і з того часу їх продажі постійно зростають. Пристрій легкий тонкий і ефективний. Його відрізняє довгий термін служби акумулятора, до 9 годин. Це дуже важливе питання для людей, які багато подорожують і не мають можливості зарядити обладнання.

Який пристрій вибрати?

Вибираючи пристрій, варто розглянути два основні питання: індивідуальний попит та умови, в яких він буде використовуватися. Якщо ви користуєтесь комп’ютером в основному вдома, переглядаєте багато високоякісних фільмів, використовуєте мультимедійні програми та насолоджуєтесь іграми, ноутбук, безумовно, буде вам кориснішим. Він має більший дисплей, високу продуктивність і CD-привід.

Широкий спектр пристроїв, безумовно, допоможе підібрати потрібну модель. З іншого боку, якщо ви багато подорожуєте, потрібен доступ до мережі та довгий ресурс акумулятора, подумайте про придбання нетбука або вкладіть гроші в ультрабук. Вони невеликі, легкі і напевно помістяться в ручній поклажі. Дуже зручно у використанні.

Нетбук буде корисний для мобільної роботи, пов'язаної з підтримкою основних програм (обмеження продуктивності), а ультрабук - це вдосконалена версія надійних бізнес-комп'ютерів.

Електронний ринок має велику кількість мобільних комп'ютерів. Питання ціни залишається. Хороший ноутбук та нетбук можна знайти за розумною ціною, тоді як ультрабук, безумовно, дорогший. Вкажіть, що саме вам потрібно і для чого ви будете використовувати обладнання, а потім врахуйте бюджет, який ви плануєте витратити на це.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...