• Головна
  • Шахраї за добу видурили в жителів Тернопільщини майже 50 тисяч гривень
14:03, 28 січня 2020 р.

Шахраї за добу видурили в жителів Тернопільщини майже 50 тисяч гривень

Серед потерпілих – двоє мешканців обласного центру та жителька Тернопільського району. Люди думали, що спілкуються з працівниками банку та повідомили персональні дані своїх карток шахраям. Як наслідок, з їхніх «електронних гаманців» зникли усі гроші.

Схема, за якою аферисти «розводять» своїх жертв, не нова. Зловмисники телефонують на мобільний та представляються працівникам банку. Лякають людей, що їхня картка заблокована, з неї намагаються зняти кошти невідомі, або ж повідомляють, що на «електронний гаманець» надійшов платіж і для того, щоб зарахувати гроші, потрібні персональні дані картки.

Мета одна – вивідати у співрозмовника конфіденційну інформацію карткового рахунку і зняти звідти кошти. Поліцейські вкотре звертаються до жителів області не довіряти телефонним незнайомцям, ким би вони не представлялися.

Завжди перевіряйте інформацію, яку вам розповідають. Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном «банківський працівник» – перетелефонуйте до банку за номером, вказаним на платіжній картці, або ж на офіційному сайті установи. У жодному разі не повідомляйте нікому персональні дані, які стосуються банківських карток. Розповідайте детально про такий вид афери своїм родичам, знайомим. Чим більше обізнаних людей, тим менше шансів у зловмисників збагатитися за чужий рахунок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї #банк
Останні новини
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення