• Головна
  • У Тернополі хочуть запровадити електронну реєстрацію дітей у гуртки
14:27, 31 січня 2020 р.

У Тернополі хочуть запровадити електронну реєстрацію дітей у гуртки

30 січня розпочалися консультації Порядку проведення електронної реєстрації дітей при прийомі до гуртків тернопільських закладів позашкільної освіти. Консультацій триватимуть до 14 лютого 2020 року на порталі «Електронні консультації з громадськістю».

Електронну реєстрацію планується запровадити у групах та класах «Станції юних техніків», «Центру творчості дітей та юнацтва», у дитячій хоровій школі «Зоринка» та в гуртках, які функціонують при загальноосвітніх школах. Долучитися до консультації можна за цим посиланням.

З 28 січня на порталі триває також електронна консультація – про Порядок електронної реєстрації дітей у музичні школи №1 та №2, а також у художню школу міста Тернополя. Взяти участь у цій консультації можна за цим посиланням.

Як пояснює міський голова Тернополя, така електронна реєстрація дозволить проводити відбір дітей при прийомі у мистецькі установи та гуртки більш прозорим, а батькам - контролювати кожен процес зарахування дітей в освітні установи.

До слова, наразі міська рада працює також над впровадженням електронної реєстрації у школи, дитячі садочки та спортивні секції. Електронні консультації цих положень будуть опубліковані згодом на сайті Тернопільської міської ради.

Мистецькі заклади - https://consult.e-dem.tools/consultations/119

Гуртки - https://consult.e-dem.tools/consultations/125

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #електронна_реєстрація #гуртки

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...