• Головна
  • Червоно-чорний прапор повернули на стіни Тернопільської обласної ради (фото)
11:00, 29 січня 2013 р.

Червоно-чорний прапор повернули на стіни Тернопільської обласної ради (фото)

Саме сьогодні 29 січня, в 94 річницю бою під Крутами, Тернопільська обласна організація ВО «Свобода» повернула червоно-чорний прапор на стіни Тернопільської обласної ради, відновивши таким чином історичну і національну справедливість.

Тернопільські свободівці не допустять, щоб нехтувалася історія боротьби українців за свою незалежність, історія, яка творилася саме під червоно-чорним стягом. В майбутньому будь-які рішення «силових» органів стосовно бандерівського прапора, який висітиме на стінах адмінбудинку облради, свободівцями буде розцінюватися як плюндрування історії національно-визвольної боротьби українського народу – повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Свобода».

«Коли я з однодумцями  підіймав над міською радою синьо-жовтий прапор, ми й гадки не мали, що через два десятиліття українська влада буде захоплена україноненависниками, а рідна мова, віра, земля, історія, культура стануть розмінною монетою для колишніх комуністів, які окупували українську владу. Зрозуміло, що справу національного становлення не завершено, і черговий етап піднесення національного духу під бандерівським прапором. Своїми повсякденними вчинками ми повинні засвідчити силу впевненості та мужності наших попередників. Тож повернення прапору на адміністративну будівлю Тернопільської обласної ради – це заклик до соціальної і національної революції та боротьби за свої права на своїй землі», - зазначив під час встановлення прапору голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра.

Нагадаємо, що нещодавно рішенням суду виконавча служба зняла червоно-чорний стяг з будівлі обласної ради.

Червоно-чорний прапор повернули на стіни Тернопільської обласної ради (фото), фото-1

 23

 31

 42

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...