• Головна
  • Переказ грошей з картки на картку з iBox
Реклама
10:39, 4 лютого 2020 р.

Переказ грошей з картки на картку з iBox

Реклама
Картинки по запросу "Переказ грошей з картки на картку з iBox"

Картинки по запросу "Переказ грошей з картки на картку з iBox"

Ви хочете відправити грошовий подарунок для особливого випадку? Або ви хочете когось просувати і підтримувати? Або ви подорожуєте і втратили свій гаманець? З iBox ви можете відправляти і отримувати гроші по всій Україні, а також в певних ощадних банках за одну хвилину.

Скористайтеся нашим пошуком, перш ніж відправляти гроші або відправляти перекази з картки на картку! Таким чином, ви можете значно скоротити витрати і комісію за грошовий переказ в порівнянні із середнім банком або ощадним банком. Виберіть карту, з якої ви хочете відправити переказ, вказавши реквізити картки одержувача і введіть бажану суму, проведіть операцію підтвердивши грошовий переказ.

Скільки часу потрібно, щоб відправити гроші онлайн?

Ось кілька способів відправити гроші онлайн за допомогою ibox.ua:гроші в хвилинах:

• Якщо ваші гроші потрібні протягом декількох хвилин, ви можете відправити їх онлайн за допомогою кредитної або дебетової картки. Одержувачі можуть отримувати готівку наприклад в банках (в залежності від часу роботи пункту).

• Якщо одержувач бажає отримати переказ грошей на мобільний телефон, ви можете відправити йому гроші на його мобільний телефон в лічені хвилини, переконайтеся, що одержувач активує мобільний гаманець з одним з наших мобільних операторів-партнерів.

Більш докладно з усіма послугами iBox ви можете ознайомитися на офіційному сайті сервісу. Якщо у вас виникли питання пов'язані з переказом коштів з картки на картку, в такому випадку ви можете зв'язатися з консультаційним відділом підтримки клієнтів за вказаними реквізитами на сайт сервісу.

Гроші протягом одного-двох днів: коли ви переводите гроші на банківський рахунок, вони зазвичай доступні протягом 1 або 2 днів, в залежності від країни, в якій проживає одержувач. Але це стосується переказу коштів за межами України. Дізнайтеся більше про переказ грошей на банківський рахунок також можна на вище вказаному сайті.

Як я можу скасувати мій грошовий переказ і отримати відшкодування?

Ви можете скасувати грошовий переказ, тільки якщо одержувач ще не отримав гроші. Якщо ви відправили гроші на банківський рахунок, ви можете скасувати переведення, якщо він не був завершений банком одержувача. Щоб отримати відшкодування, зателефонуйте до відділу обслуговування клієнтів або, якщо ви відправили гроші особисто, зв'яжіться з відділенням ibox.ua. Сума повернення (відправлена ​​сума і комісія за переказ) залежить від обраної послуги та причини припинення перекладу. Якщо у вас є які-небудь питання про яку повертатимуть сумі, зв'яжіться зі службою підтримки. Ви можете знайти більше інформації в наших загальних умовах перейшовши по активному посиланню зазначеної вище.

Прозорі комісії за переклад. У iBox ви завжди точно знаєте, скільки коштує переклад і яку суму одержувач отримає, перш ніж відправляти гроші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...