![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
12:15, 30 січня 2013 р.
Тернополяни їстимуть їжу з пральним порошком та шампунем в рамках … флеш-мобу
2 лютого о 13:00 у Тернополі відбудеться на правду дивний флеш-моб.
«Cуть флеш-мобу у тому, щоб в коробки (дуже добре вимиті) з-під прального порошку, рідини для миття посуду, шампуню, зубної пасти - заповнити їжею. В коробку з-під порошку – цукор, в банки з-під шампуню- сік чи колу. З усім начинням ми прийдемо о 13:00 до Тернопільського театру і почнемо привселюдно всім цим «добром» дружно ласувати.»,- розповідають організатори.
Дійсно, такого флеш-мобу Тернопіль ще не бачив. Цікаво буде споглядати на обличчя городян, коли учасники заходу із задоволенням набиватимуть шлунки «хімічними речовинами».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...