• Головна
  • Тернопільщина: на ЗНО зареєструвалося майже півтори сотні майбутніх абітурієнтів
10:00, 31 січня 2013 р.

Тернопільщина: на ЗНО зареєструвалося майже півтори сотні майбутніх абітурієнтів

В Україні триває реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. На Тернопільщині вже зареєструвалося майже півтори сотні майбутніх абітурієнтів. За словами організаторів тестування, це поки що небагато. Найбільшу активінсть очікують на початку лютого. Триватиме реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання до 5 березня.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання - індивідуальна і складається з кількох етапів. По-перше, із сайту Українського центру оцінювання якості освіти потрібно завантажити спеціальну програму для створення заяви-реєстраційної картки. Увага, така програма безкоштовна. Необхідно також зібрати усі документи: копію паспорта, якщо станом на 1 вересня 2012 року абітурієнту виповнилося 16 років, в іншому випадку - за бажанням копію паспорта або свідоцтва про народження.

Потрібно підготувати також дві фотокартки розміром три на чотири, довідку зі школи або копію документа про освіту та довідку про стан здоров'я у випадку, якщо для складання тестів потрібні спеціально створені умови. На копіях потрібно написати "Згідно з оригіналом", поставити підпис, прізвище та ініціали і дату, а усі документи надіслати рекомендованим листом в Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти. Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання безкоштовна, тож організатори тестування закликають не довіряти аферистам, які пропонують через інтернет платну реєстрацію.

- Потреби реєструватися за якісь додаткові кошти немає. Хочу нагадати, що реєстрація безкоштовна. Лише треба оплатити вартість тої кореспонденції, яка відправляється з домашньої адреси до регіонального центру. А це, буквально, 6,7 до 8 гривень максимум, тому інших витрат на реєстрацію не існує, - каже заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Організатори ЗНО радять у пошуку потрібної інформації користуватися лише офіційними і перевіреними веб-сайтами: сайтом Українського центру оцінювання якості освіти та сайтом Івано-Франківського регіонального центру, повідомляє тв4. Стосується таке застереження і самої підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. На офіційних ресурсах розміщені програми, на основі яких складають тести.

- Звичайно, ми не заборонимо користуватися іншою літературою, але потрібно вибирати ті книги, де є гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Це є ті підручники, посібники, які затверджені, які є офіційні і якими можна користуватися. Я думаю, що в підготовці до ЗНО також допомоги надають і вчителі в школі, і репетитори, і курси довузівської підготовки. І самоосвіта, бо це також дуже важливо, - радить Юрій Шайнюк.

Звернутися за допомогою стосовно реєстрації чи пробного тестування можна за номерами гарячої лінії. В Івано-Франківську - 0342 - 75 - 09 - 75, у Тернополі - 0352 - 43 - 57 - 85.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...