• Головна
  • Внаслідок ДТП на Тернопільщині 16-літня дівчина потрапила до лікарні
12:30, 20 лютого 2020 р.

Внаслідок ДТП на Тернопільщині 16-літня дівчина потрапила до лікарні

Застосувавши екстрене гальмування, водій автомобіля Volkswagen LT опинився у кюветі. Чоловік намагався уникнути зіткнення з автомобілем ВАЗ-2106, який раптово виїхав на дорогу.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 19 лютого близько 9:50. На автодорозі Почаїв-Зборів, неподалік повороту до села Чистилів Зборівського району, водій ВАЗу, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не пропустив іномарку. Уникаючи зіткнення, кермувальник Volkswagen опинився в кюветі.
Пасажирку з його автомобіля, жительку Львівської області 2003 року народження, госпіталізували до лікарні з двобічним пневмотораксом.
У водіїв відібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю. Дана подія внесена в ЄРДР згідно статті 286 частина 1 ККУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ДТП #травми #лікарня
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення