• Головна
  • В понеділок у Тернополі деякі будинки залишаться без електропостачання
21:03, 21 лютого 2020 р.

В понеділок у Тернополі деякі будинки залишаться без електропостачання

Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено електропостачання в окремих житлових будинках Тернополя.

А саме:

24 лютого з 09:00 год. до 12:00 год. за адресами: вул. Руська, 11-23, вул. Замкова, 7, вул. Січинського, 4.

з 09:00 год. до 14:00 год. за адресами: вул. Самчука, 5-34, вул. Рудницького, 15-27, вул. Балея, 1, 2, вул. Безкоровайна, 1.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #електроенергія
Останні новини
ТОП новини
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
Оголошення