• Головна
  • Численні таргани, захаращена квартира та життя тернопільської пенсіонерки без пенсії (шокуюче відео)
16:30, 1 лютого 2013 р.

Численні таргани, захаращена квартира та життя тернопільської пенсіонерки без пенсії (шокуюче відео)

У Тернополі на вулиці 15 квітня на квартирі пенсіонерки безлад та численні таргани. 

На днях на вулиці 15 квітня виникла пожежа внаслідок підгоряння їжі. На місце події було направлено підрозділ МНС. По прибуттю на місце виклику працівники МНС стали свідками ситуації, яка відзнята на відео. Пожежа була погашена до прибуття рятувальників. Пожежників викликали сусіди, які почули різки запах диму. Зазначимо, що завданням рятувальників було ліквідовувати тільки пожежу.

За словами пенсіонерки, ця квартира є її місцем проживання. Вона вже роками живе тут. Проживає на вулиці 15 квітня разом з чоловіком Дмитром, з яким вона розписана. Чоловік теж прописаний в квартирі.

Бабця не може самостійно пересуватися. Відповідно вона не може прибирати. На квартирі розкидані речі та багато тарганів. Ще одна проблема мешканки Тернополя – пенсія, яку вона, за її словами, не отримує. Адже ходити не може, а додому пенсію не приносять.

“Ніхто мені не допомагає. Ніхто не приносить пенсію, бо вона в касі, в нашій касі 15 квітня. Вони би совість мали. Собез міг би принести, я не можу зайти. На що я маю жити?...”, – бідкається стурбована бабця.

Від редакції: мабуть, складною життєвою ситуацією пенсіонерки можуть зацікавитися соціальні служби та допомогти чи проконсультувати літню бабцю.

Відео: УМНС у Тернопільській області

Коментарі

Оголошення
live comments feed...