
17:01, 25 лютого 2020 р.
У Франції вилікували всіх хворих на коронавірус

Міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран заявив, що всі, у кого раніше діагностували коронавірус в країні, одужали.
Як інформує "ТСН" з посиланням на повідомлення телеканалу "BFMTV", Веран зазначив, що вірус у країні більше не поширюється. Останнім вилікувався пацієнт, який перебував в Ліоні.
"На території Франції більше немає випадків захворювання коронавірус. Вірус більше не поширюється. Останній пацієнт, якого було госпіталізовано в Ліоні, вилікувався. Він більше не заразний і тому зміг повернутися додому ", - зазначив Веран.
У В'єтнамі також повідомили, що вилікували всіх 16 хворих на коронавірус з Китаю.
"Останній пацієнт, 50-річний чоловік, заражений своєю дочкою, яка повернулася з міста Ухань, де вірус вперше з'явився, видужав і перебуває в хорошому стані, йдеться в заяві міністерства", – повідомили Bangkok Post.
Нагадаємо, серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу зафіксований в Італії.
У зв'зку із спалахом, прем'єр-міністр Джузеппе Конте заявив про посилення заходів безпеки. Понад десять міст в північних провінціях тепер закрили на карантин. Близько 50 тис. місцевих жителів отримали припис від влади сидіти у домівках.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:37, 18 червня
18:42, 18 червня
11:14, 18 червня
12:41, Вчора
15:40, Вчора
live comments feed...