Тернопільщина: на під’їздах встановлять відеокамери

У колегії, що відбулася в Гусятинській райдержадміністрації, взяв участь начальник районного відділу внутрішніх справ Олександр Розізнаний.

Олександр Григорович поінформував присутніх про стан злочинності у районі за минулий рік, а також акцентував увагу на проблемах, з якими стикається у свой роботі міліція району.

На початку свого виступу полковник міліції охарактеризував криміногенну ситуацію на Гусятинщині за минулий рік, окремо зупинився на розкритих злочинах. Також зазначив, що у 2012 році поменшало крадіжок усіх форм власності, грабунків, шахрайств. Менше скоєно і злочинів, вчинених раніше судимими та неповнолітніми. Цьому в свою чергу сприяла профілактична робота, яку постійно проводять працівники райвідділу.

В той же час, у районі залишаються нерозкритими крадіжки із магазинів. Начальник райвідділу звернувся із проханням до голів сільських рад, аби вони разом із дільничними провели роз’яснювальну роботу серед власників торгових закладів, аби ті в свою чергу подбали про безпеку свого майна. Обладнали двері та вікна крамниць решітками, встановили сигналізацію, а по можливості, і камери відеоспостереження.

Олександр Григорович попросив місцеву владу посприяти у вирішенні проблеми із встановленням відеокамер, з допомогою яких можна було б відслідковувати ситуацію на під’їздах до районного центру та у самому Гусятині. Це б значно полегшило роботу правоохоронців з розкриття злочинів. Голова районної державної адміністрації Олександр Собань пообіцяв підтримку правоохоронцям у цьому питанні.

Начальник районного відділу внутрішніх справ зазначив, що міліція потребує активної підтримки від громадськості та лише у тісній взаємодії з владою може ефективно вирішувати нагальні проблеми, пов’язані із забезпеченням правопорядку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі