
17:30, 28 лютого 2020 р.
Вже мають власну фірмову сімейну страву: відомий священник з Тернопільщини розповів про своїх синів (ВІДЕО)
Священник-блогер Олексій Філюк із Шушківців Лановецького району розповів як всиновив і самостійно виховує двох дітей. Три роки тому він всиновив Віктора, якому зараз 16, а минулоріч забрав з інтернату семикласника Сергійка.
Вони часто готують разом і вже мають власну фірмову сімейну страву - картоплю по-селянськи. Священник розповідає про свої батьківські і душпастирські обов'язки. Адже крім сільських парафіян має ще більше семи тисяч вірян у соцмережах.
Там, а зокрема у групі "Моя Лановеччина" у Фейсбуці, Олексій Філюк веде трансляцію Богослужінь та власний кулінарний блог. Показує Суспільне.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:55, 19 січня
18:35, 11 січня
12:13, 19 січня
11:54, 19 січня
