• Головна
  • Тернополяни масово звертаються в поліцію через втрату коштів з вини всеукраїнського поштового оператора
08:29, 4 березня 2020 р.

Тернополяни масово звертаються в поліцію через втрату коштів з вини всеукраїнського поштового оператора

Тернополяни масово звертаються в поліцію через втрату коштів з вини всеукраїнського поштового оператора

У Тернополі працює 4 відділення «Ін Тайм», наразі вони поки що працюють, однак більшість відвідувачів приходять не для того, щоб отримати посилку, а щоб написати заявку на повернення коштів. Уже майже місяць перевізник не повертає гроші за відправлення посилок, пише 20 хвилин.

- Я продала комплект шин і відправила їх через «Ін Тайм» з послугою грошового переказу, - каже тернополянка Оксана Грищишин. – Посилку відправляла 7-го лютого, а 10-го лютого хлопчина забрав їх і сплатив 4000 гривень. Після цього п’ять днів чекала, коли мені надійде грошовий переказ, але він не надходив. Почала телефонувати на гарячі лінії, і там розповіли, що були якісь збої в системі. Потім мені порадили написати заяву, щоб гроші повернули на картковий рахунок. Я її написала 19-го лютого. Уже згодом ми дізналися, що, можливо, компанія стала банкрутом, хоча цю інформацію ніхто не підтверджує.

Пані Оксана повернулась у відділення №4, де вона і відправляла посилку, у понеділок, 2 березня, але вже з поліцією. Однак правоохоронці пояснили, що вони не можуть вирішувати цивільно-правові відносини.

- Звернення було зафіксовано в автоматичному режимі, - кажуть патрульні. - Оскільки це є цивільно-правові відносини, потрібно звертатися до суду з позовом на компанію. Поліція не може вирішувати цивільно-правові справи. Однак у жінки прийняли заяву зі скаргою.

Як розповіли у відділенні працівники, це вже третє звернення в поліцію на компанію у Тернополі.

- У п’ятницю, 28-го лютого, ще один клієнт викликав поліцію на наше відділення №4 (пр. Злуки) та ще на вул. Гайову, - пояснює оператор поштового зв’язку відділення №4 «Ін Тайм» у Тернополі. – Заяв про виплату коштів на картковий рахунок є сотні. Хтось приходить і пише звернення про вивід коштів на картковий рахунок, хтось скандалить. Людей можна зрозуміти, адже ніхто не може повернути гроші.

Як пояснює один з операторів, грошові перекази не приходять у відділення майже місяць. Навіть самі працівники не знають, що відбувається. Чутки про банкрутство компанії працівники не підтверджують, принаймні, їм про це не повідомляли.

- Наразі ми працюємо у звичному режимі, розпорядження, що ми закриваємося нам не приходили, - пояснюють працівники. - Однак відправлення не приймаємо. Маємо розпорядження лише видавати відправлення, які лишилися на відділенні. Гроші за відправлення нам не надходять ще з минулого місяця. Зарплату нам не виплачують. Чи віддадуть заборгованість – не знаємо. Самі намагаємося звернутися до керівництва, але ніхто не відповідає.

Також працівники спростовують чутки, що буцімто через заборгованість робітники забирали гроші за відправлення з каси, адже за це передбачена кримінальна відповідальність. Така ситуація склалась не лише в Тернополі, а і по всій Україні.

У деяких містах люди навіть не можуть отримати свої посилки, бо робітники не виходять на роботу через невиплату зарплати. У Тернополі це ще зробити можна, тому якщо у відділенні на вас чекає посилка, саме час її забрати.

Журналісти "20 хвилин" звернулися до керівництва компанії з інформаційним запитом, щоб надали пояснення щодо подальшої роботи компанії та термінів виплати людям заборгованості. Більше про це читайте згодом.

Юрист Ростислав Небельський пояснює, що звертатися у поліцію, якщо ви маєте претензію до поштового перевізника, дійсно марно. Правоохоронці не зможуть вам допомогти, адже це не у їхній компетенції.

- Якщо у вас виникли якісь претензії до поштового оператора, потрібно звертатися а офіційну адресу перевізника, - каже Ростислав Небельський. – Існує Реєстр операторів поштового зв’язку. Там можна побачити офіційні адреси, на які можна відправляти скаргу. Наразі в Україна є 56 таких операторів. Наразі компанія не перебуває на етапі припинення. "Ін Тайм" фігурує у кількох судових справах. Серед них є "свіжі" справи по заборгованості компанії.

Також можна звертатися до суду. Варто зберегти усі документи, що підтверджують користування послугами відправника. 

Тернополяни масово звертаються в поліцію через втрату коштів з вини всеукраїнського поштового оператора, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перекази #посилки #Ін тайм #оператор #проблеми

Коментарі

Оголошення
live comments feed...