Межі Тернополя планують глобально розширити

Щільність забудови в місті вже перевищує всі допустимі норми та комфорт. В цьому переконаний  директор однієї з найбільших будівельних компаній Тернополя «Добробуд». Проте, ресурси щодо подальшої розбудови обласного центру ще далеко не вичерпані, тож цілком реальною є перспектива розширення меж міста.

- Є ще виробничі приміщення, недіючі заводи тощо. Колись під їх забудову виділялися величезні ділянки, зараз же вони не працюють і потреби в їхньому простої немає, – розповідає ДОБІ директор ТзОВ «Добробуд» Василь Кікінеджі. – Найбільш перспективним в цьому плані є так званий «північний район» міста – поблизу митниці і в сторону “Аляски”, його будуть обов’язково розширювати і це вже прописано в генеральному плані забудови Тернополя.

За словами Василя Олександровича, територію на вулиці Білогірська теж «приглядають» забудовники, адже ділянка доволі вигідна – там вже є і паркова зона, і оздоровчий комплекс та й до центру недалеко, а це – величезні плюси. Мають плани щодо зведення житлових приміщень тернопільські будівельники і в районі аеропорту та в промисловій частині міста.

- Попри це, робота ця дуже масштабна, адже мало просто збудувати декілька під’їздів – має бути цілий комплекс забудови великої території. А це і дороги, і транспортні розв’язки і навчальні заклади, і підведення комунікацій та благоустрій території, – розповідає Василь Кікінеджі. – Але будівельні компанії розуміють, що побудова таких об’єктів несе за собою цілісну і важку роботу. Тож розбудова Тернополя – річ неминуча і вимагає комплексного підходу до цієї справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі