• Головна
  • На Тернопільщині гори сміття люди вивозять до лісу (ВІДЕО)
12:40, 4 березня 2020 р.

На Тернопільщині гори сміття люди вивозять до лісу (ВІДЕО)

На Бучаччині у селі Язловець і Новосілка викидають сміття повз узбіччя та в межах лісу.

Гори сміття показала в соцмережі Марія Галабура. Пише Медіатор.

-Це просто жах, як можна так відноситися до свого села, свого дому, де ми живемо. Поширюємо, давайте самі змінюватися! ПОЧИНАЄМО З СЕБЕ! Сільська рада зверніть увагу! – написала Марія.

У населених пунктах кажуть місцеві, немає відведених територій для смітників, лише біля зупинки маленький смітник.

-Треба збирати та сортувати сміття, чогось в мене в дома стоять мішки для сортування, пластик везу до Бучача, метал здається, а папір спалюю. В Бучачі приймають все, і скло, і мукалатуру, метал, а ще якщо б висипали мусор в яму та її засипали то це пів біди, але вони сиплять мусор де попало, вздовж дороги. Я думаю, що можна зробити так, щоб раз на тиждень збирала машина, – каже Марія Галабура.

Голова Язлівецької сільської ради Оксана Курмило каже, у селі є один смітник в кар’єрі. Фотографії зі сміттям зроблені біля чернівецької траси. Там впильнувати хто викидає непотріб важко.

-Там закидали ту території не знати з яких років. Але, щоб так сильно не накидали ми прикрили гіллям старих дерев з парку. Думали, ті кульки хоч вітер не роздуватиме. Але люди мішками носять. Піду в суботу і в неділю і буду стежити, хто вивозить сміття. Поки я не знаю, хто смітить. Отак просто їдуть і викидають трасою на Чернівці. На сесії в четвер запропоную, щоб кошти зі спецрахунку спрямувати на загорнення сміття грейдером. За годину потрібно заплатити шістсот гривень, це все облаштовуватимемо, – розповідає голова Язлівецької сільради Оксана Курмило.

Подібна ситуація пише в соцмережі під світлинами користувачка Оксана, є в кожному селі. Тому не потрібно нікого звинувачувати.

-Самі таке жахіття творимо! Нехай почне кожний сам за собою прибирати, там де н*… Вибачте, за таке слово. От тоді і буде порядок, і не треба чекати, щоб хтось інший це зробив, а закачувати рукави і прибирати прибирати і ще раз прибирати!!!!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #сміття #ліс

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...