• Головна
  • "Що в цій школі робити": скандальний священник радить дівчаткам готуватися до материнства замість навчання
10:45, 5 березня 2020 р.

"Що в цій школі робити": скандальний священник радить дівчаткам готуватися до материнства замість навчання

"Що в цій школі робити": скандальний священник радить дівчаткам готуватися до материнства замість навчання

Протоієрей РПЦ Дмитро Смирнов, який порівняв цивільних дружин із повіями, висловив думку, що дівчаткам загальна середня освіта у школі не потрібна, бо там не навчать необхідним речам.

Як інформує "ТСН", церковник вважає, що від дитинства дівчатка мають здобути навички, які знадобляться їм надалі під час догляду за власними немовлятами.

Про це голова патріаршої комісії з питань сім'ї РПЦ Дмитро Смирнов розповів в ефірі радіостанції "Радонеж".

У відповідь на запитання, хто може допомогти виховувати дітей батькам, якщо немає бабусь і дідусів, священнослужитель сказав, що помічників потрібно народити самим. Священнослужитель навів як приклад історію парафіянки, яка не віддала доньку до школи, щоб та допомагала їй з новонародженою дитиною.

"Це ж важливіше - семирічну (дівчинку) навчити поводженню з дитиною, а не читати і писати, що вона вже і так уміє. Що там в цій школі робити? Вчитися заздрості, обзиванню, нецензурним словам, грубіянству? Чому? А так вона буде вже підготованою мамою. Все буде вміти. Виховання відбувається в процесі реального життя", - висловився російський церковник.

Крім того, церковник РПЦ дав поради батькам щодо виховання дітей. Він упевнений, що дитину треба навантажити пранням, прибиранням у її кімнаті. Разом із цим ті, яким виповнилося 14 років, мають починати заробляти на харчування і "на оплату комунальних послуг в обсязі того місця, яке займає у квартирі".

"Ось він відчиняє холодильник - а там нічого. А що там може бути, якщо ти туди нічого не поклав?", - каже Смирнов.

Нагадаємо, протоієрей РПЦ Дмитро Смирнов назвав жінок, які живуть з чоловіками без штампу в паспорті, "безкоштовними повіями". Російський церковник впевнений, що чоловіки, про яких кажуть, що вони мають цивільний шлюб із жінкою, за офіційних дружин їх не вважають, оскільки ті просто безоплатно надають свої послуги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дмитро_Смирнов #РПЦ #дівчатка_для_материнства
Оголошення
live comments feed...