Тернопільщина: біля залізничного вокзалу гори сміття та хламу (ФОТО)

Купи сміття та непотребу можна побачити в Чорткові поблизу залізничного вокзалу. За словами місцевих жителів, сміття лежить уже кілька тижнів і ніхто його не прибирає. Більше того, поблизу немає навіть сміттєвих баків

- Таку сумну картину можна побачити недалеко від залізничного вокзалу. Ніде не видно сміттєвих баків і тому люди викидають непотріб прямо на тротуар, – розповів ДОБІ місцевий житель Іван Гайда. – Оскільки сміття не прибирається, його розносять бродячі пси, які шукають собі щось поїсти.  До того ж під боком продуктові магазини і купа машин їздить тудою кожного дня і всім немає ніякого діла до того.

Проте за словами начальника чортківського комбінату ККП Бродського Володимира Михайловича, винними у даній ситуації є не тільки вина його підлеглих.

- Сміття ми прибираємо. Кожного дня вивозимо в третій годині, а люди викидають пакунки з  відходами хто коли собі хоче. Тому й так стається, що сміття може лежати цілий день, бо викинули його вже після, того як їздила сміттєва машина, – розповів Добі Володимир Михайлович.

Також за словами пана Володимира, знають у місті і про те, що на даній ділянці вулиці немає сміттєвих баків.

- Зараз ця проблема в нас є досить актуальною, ми намагаємось вирішити це питання  і думаємо, що ближче до весни поставимо сміттєві контейнери.

smitia  zal
smitia zal
smittia zal1
smittia zal1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі