Тернопільський “інтернетівець” обдурив бюджет майже на 30 тис. гривень

Кому не знайома, навіть часом набридлива, реклама стосовно низьких цін чи надшвидкісних можливостей доступу до світової павутини. Громадяни, поринаючи у віртуальний світ, часом забувають про реальність, про живе спілкування з іншими.

То ж і керівник фірми, яка надає послуги клієнтам у цій сфері, настільки туди поринув, що невідомий вірус теж “позбавив” його відчуття реальності настільки, що земні Податковий та Кодекс законів про працю для нього стали чужими.

Відтак, шестеро працівників, які “гарували” на бізнесмена, заробляючи для нього статки підключенням громадян до мережі Інтернет, були абсолютно соціально незахищеними, оскільки заробітну плату отримували в „конвертах”, а четверо з них взагалі офіційних трудових відносин з фірмою не мали.

До земного життя бізнесмена повернули міські податківці, які провели відповідну перевірку та виявили 78 фактів виплати не облікованої зарплати в загальній сумі понад 180 тисяч гривень. Бюджет було обдурено “інтернетівцем” майже на 30 тисяч гривень. То ж відповідальність буде реальною, а не віртуальною, як би цього йому хотілось.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі