• Головна
  • Учасники Тернопільського осередку МНК вирушили на Говерлу, аби візьмуть участь в акції "Заповіт" (ФОТО)
18:04, 7 березня 2020 р.

Учасники Тернопільського осередку МНК вирушили на Говерлу, аби візьмуть участь в акції "Заповіт" (ФОТО)

Дев'ять учасників Молодіжного Націоналістичного Конгресу прямують на гору Говерлу, щоб здійснити акцію "Заповіт". Про це розповів голова секретаріату Молодіжного націоналістичного конгресу Василь Капустинський. Пише Суспільне.

За його словами, ця акція – приурочена до 206-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Вийшли учасники о 9.30 з села Кваси Закарпатської області. Спочатку вони вийдуть на гору Петрос. Тоді переночують і вирушатьна Говерлу.

Василь Капустинський розповів про акцію:

"Це тринадцята акція.Члени Тернопільського осередку разом з львів'янами, киянами, франківцями вийдемо на Говерлу і зачитаємо "Заповіт" Кобзаря на чотири сторони світу".

Учасники Тернопільського осередку МНК вирушили на Говерлу, аби візьмуть участь в акції "Заповіт" (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення