Зеленський привезе до Тернополя «Студію Квартал-95»

У гастрольному графіку студії «Квартал-95» знайшовся час і для тернополян. 

Kvartal-95

10 березня   в рамках концертного туру учасники одного з найпопулярніших гумористичних колективів покажуть тернополянам «Нове та найкраще». 

Концерт «Студії Квартал-95» пройде у Тернополі у палаці культури «Березіль». На глядачів очікує море гумору та дотепних жартів на соціальні та політичні теми.

 Гумористи  їдуть у Тернопіль із новими номерами, які ще не показували по телевізору.  Кварталівці розважатимуть тернополян  ювілейною програмою - колектив святкує 10-ліття. Програма приурочена святу 8 березня - буде багато стьобів і пародій на артистів, побутових мізансцен.

- У програмі будуть номери, які ще не показували по телебаченню, - пояснює організатор туру Максим Ткаченко. - Можна буде побачити нові номери на актуальні теми. Усього у місто прибуде більше 20-ти людей, адже разом з артистами приїде балет. Родзинкою виступу "95 кварталу" буде блок номерів на політичну тему, які не показують по телевізору. Варто зазначити, що ті жарти не пускають в ефір не через цензуру, а щоб людям було цікаво приходити на "живі" концерти.

Організатори обіцяють насичену програму, яскраві декорації, професійне світло та масу позитивних емоцій від найсвіжіших жартів. Тож не пропустіть можливість посміятися від душі і створити собі гарний настрій. Довідки за тел. 067-340-49-69.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі