13:31, 12 березня 2020 р.

У Тернополі дорожчають овочі

Стрімкі тенденції збільшення ціни простежуються від початку весни. Зміни пов’язують із сезонністю, а також із панічними настроями навколо коронавірусу.

Вартість часнику у тернопільських магазинах сягнула ста гривень за кілограм, ціна капусти коливається від 16 до 50 грн. за кг., зросла у ціні і картопля, її вартість сягає 15 – 20 грн. за кг. Різке здорожчання простежується від початку березня.

«Весною завжди дорожчає багато продуктів, серед яких і овочі. Це пов’язано з тим, що зменшуються їхні запаси. Також дорожчає останнім часом імпорт. Ми продаємо деякі овочі із-за кордону, їхня ціна останнім часом переглядається у сторону збільшення. Загалом глобального дорожчання не передбачається, а скачки цін ймовірні», – пояснює зз представниця торгової мережі Ольга Монастирська.

Експерти прогнозують світову економічну кризу у 2020 році, яка не омине і нашого регіону. Втім, дефіциту продуктів у нас не повинно бути, оскільки ми належимо до аграрного регіону і маємо чималі запаси сільськогосподарської продукції. Однак, негативні світові тенденції щодо цінової ситуації не оминуть і українських ринків.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ринок #овочі #ціна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...