• Головна
  • У Тернополі раптово помер полковник поліції (ФОТО)
12:15, 12 березня 2020 р.

У Тернополі раптово помер полковник поліції (ФОТО)

У Тернополі раптово помер полковник поліції (ФОТО)

Трагічна подія сталася сьогодні (12 березня) у Тернополі: на 44-му році відійшов у вічність полковник поліції Олексій Тесля.

"Колектив Головного управління Національної поліції в Тернопільській області глибоко сумує з приводу важкої та непоправної втрати свого колеги ТЕСЛІ ОЛЕКСІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА.

Полковник поліції пройшов шлях від оперуповноваженого до начальника управління, присвятив все своє життя службі в правоохоронних органах, куди прийшов у червні 1996 року.

Йому було лише сорок чотири. Перестало битися серце люблячого сина, турботливого батька, досвідченого фахівця, щирої та доброї людини",- ідеться у повідомленні прес-служби Національної поліції в Тернопільській області.

У Тернополі раптово помер полковник поліції (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Помер_полковник_поліції #Тернопіль

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...