• Головна
  • На Тернопільщині затримали серійного злодія, який обкрадав своїх односельчан
17:03, 16 березня 2020 р.

На Тернопільщині затримали серійного злодія, який обкрадав своїх односельчан

Співробітники Борщівського відділення поліції довели причетність 55-річного жителя одного із сіл району до п’ятьох фактів крадіжок. Потерпали від зловмисника його односельчани.
До співробітників поліції почали надходити повідомлення від мешканців одного із сіл про крадіжки майна. Люди скаржилися, що невідомий проникає у їхні підсобні приміщення або нежитлові будинки та виносить звідти інструменти, побутову техніку, електроприлади.  Суми збитків були різні: одні потерпілі оцінювали втрачене у 600 гривень, інші – у понад 3000 гривень. 
В ході розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 55-річний місцевий житель.  
Як з'ясувалося, протиправне підозрюваний вчиняв переважно  вночі. З господарських приміщень, зриваючи замки вхідних дверей, викрадав усе цінне, що можна було продати, або здати на металобрухт.
За усіма фактами крадіжок розпочаті кримінальні провадження. Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #крадіжка #односельчани #злодій

Коментарі

ТОП новини
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Оголошення
live comments feed...