• Головна
  • "Цивілізований світ зараз небезпечніший за нецивілізовану Україну": тернополянин про шанс українців на зміни завдяки коронавірусу
08:35, 19 березня 2020 р.

"Цивілізований світ зараз небезпечніший за нецивілізовану Україну": тернополянин про шанс українців на зміни завдяки коронавірусу

Своїми думками про надію на зміни, які найближчим часом нас чекатимуть через пандемію коронавірусу, яка панує в усьому світі, поділився тернополянин Ihor Dzesa у соцмережі Facebook:

"Згадую часи, коли українці виїжджали вперше закордон на заробітки. Хтось до Італії, хтось до Іспанії та Португалії. І вперше, повертаючись додому, вони всі щиро говорили про Україну, як про клоаку сучасного світу. "Ми в ср...ці мали Україну таку!" "Та ви виділи як люди в Європі живуть?! Ви виділи їх дороги?!" І я щиро їх розумів. Погоджувався я з тими словами, бачачи ту "розруху", що утворилася в Україні в 90-ті роки, я чомусь сприймав цю думку природно, з розумінням. Лише ми винні і тих безпорядках і хаосі, що творилися тоді. І винна в тому наша спільна "мама" - Україна. Бо вона така недолуга, це все вона, з її лісами та полями...

Тепер я розумію, що ми тоді, всім народом, не поставили собі вірний діагноз. Ми чітко не провели аналіз причин невдач нашого незалежного існування: що в розвалі дев'яностих винен окупант - той самий, котрий і зараз пробує нас знищити, бо саме окупант створив таку структуру економіки, коли танки та гармати були нашим усім. Саме окупант знищив мільйони українців в безглуздих війнах та репресіях. Винен окупант, що призвів до такого, а, отже, потрібно позбавлятися від його впливу, викорінювати в собі все від московського впливу. Окупант зробив кожного з нас людино-совком. Нас, не землю, яку заср...ли, не небо блакитне, а кожного з нас. Бо держава - це ми, українці.

Діагнозу не було, вірного "лікування", як наслідок, також, саме тому ми в більшості своїй мали Україну в ср...ці. І шукали причини невдач лише в комусь, а не в собі.

Але всесвітня пандемія розставляє все на свої місця. Виявляється, що Україна поки що безпечніша за Італію. Що повернутися до України - означає одержати шанс на уникнення наслідків пандемії. Що Україна може бути нашим останнім прихистком, бастіоном, куди українці можуть повернутися в надії на виживання. Що цивілізований світ може бути небезпечнішим за нецивілізовану Україну.

Пандемія дає нам шанс стати справжніми синами та доньками своєї землі. Дає можливість зрозуміти, що єдиним способом вижити не землі є побудова власної держави, що може в найважчу хвилину нас прихистити - дитину, котра повертається з чужини.

Ми були тими дітьми, котрі рідну матір відправляли за ширму. Ми маємо шанс одержати позбавлення від минулого і взятися за побудову майбутнього, але чи зможемо ним скористатися?", - підсумував Ігор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роздуми #коронавірус #Італія #Україна #заробітчани

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" таємно руйнує організм, біду розпізнають лиш за цими ознаками": лікар про останню надію хворих
"Штам "Дельта" приховано знищує легені, тільки ця дія врятує вам життя": лікар про найстрашнішу загрозу вірусу
"Земля пішла з-під ніг від слів Притули": співак з Тернополя вийшов на сцену у шоу "Україна має талант - 2021" (ВІДЕО)
"Штам "Дельта" знищує здоров'я за лічені години, медики терміново порадили перелік рятівних дій": лікар про хитрість вірусу
Оголошення
live comments feed...