• Головна
  • У центрі Тернополя уже не буде зупинки "Євроринок"
09:02, 19 березня 2020 р.

У центрі Тернополя уже не буде зупинки "Євроринок"

18 березня на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про перейменування зупинки громадського транспорту «Євроринок» на «Технічний університет».

Перейменування зупинки відбудеться, враховуючи неодноразові звернення представників університету та декількох громадських організацій.

У мерії також нагадують, що з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території України, Кабміном прийнята постанова №215 з 16 березня, якою передбачено від сьогодні, 18 березня, з 12 години дня заборона перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху.

«Ми провели роз’яснювальну роботу з водіями та пасажирами, розмістили оголошення з додатковою інформацію про кількість перевезення пасажирів в салонах маршрутних таксі та тролейбусах, - розповідає начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук. -  За невиконання даних заходів передбачена кримінальна відповідальність та штраф. Просимо людей звернути увагу на власну безпеку»

За порушення правил і норм карантину Верховною Радою встановлений штраф на громадян - від 17 до 34 тисяч гривень, а на посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби - арешт на 6 місяців або обмеження чи позбавлення волі на 3 роки. Якщо порушення правил обсервації спричинило смерть або інші тяжкі наслідки - порушнику передбачено від 5 до 8 років ув’язнення.

Закликаємо громадян поставитися до вимог із розумінням і відповідальністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зупинка #Євроринок #перевезення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...