• Головна
  • "Ходять Тернополем і контактують з людьми": у лікарню не беруть двох студенток із симптомами, схожими на коронавірус
21:01, 19 березня 2020 р.

"Ходять Тернополем і контактують з людьми": у лікарню не беруть двох студенток із симптомами, схожими на коронавірус

"Ходять Тернополем і контактують з людьми": у лікарню не беруть двох студенток із симптомами, схожими на коронавірус

Тернополянин Святослав Павлюк  подомив, що двох студенток із симптомами, схожими на коронавірус, тричі не прийняли у стаціонар лікарні.

Як повідомляє "20 хвилин", за його словами, зараз студентки змушені сидіти вдома. У лікарні ж переконують, у госпіталізації не відмовляли нікому.

"У Тернополі двох хворих студентів - медиків з підозрою на COVID в активній фазі четвертий день тричі тупо не приймають в стаціонар інфекційної лікарні - ні коли ті прийшли самі, ні коли їх привезла швидка, відсилаючи додому з повними клінічними ознаками хвороби",- повідомив Святослав Павлюк у соцмережі. - "А аналізи обласний лабораторний центр робить лише тим, кого скерували зі стаціонару, просто зробити аналізи - не можна".

За словами чоловіка, двоє потенційно хворих лежать у квартирі багатоповерхового будинку, переміщаються містом і вимушено контактують з масою оточуючих.

Як повідомляють у прес-службі Тернопільської міської ради, про випадок знають. 

"У пацієнтки був діагностований бронхіт, надані відповідні рекомендації щодо лікування", - кажуть у пресслужбі держустанови.

За коментарем журналісти звернулись і до головного лікаря тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослава Чайківського.

"В Тернополі на даний момент не діагностовано коронавірусу ні в кого", - зазначив він. - "Усі хворі, в яких є симптопи ГРВІ та грипу, які схожі на симптоми коронавірусу, з легкою та середньою степінню захворювання лікують в амбулаторних умовах, які і в усьому світі. Важкі форми ж госпіталізовують. Їм проводять детальне, грунтовне обстеження, згідно протоколів".

За словами лікаря, в госпіталізації не відмовляють нікому, усі пацієнти за показами направляються в інфекційне відділення або інше відділення за профілями. Тому медик наголошує в будь-якому разі звертатись до лікарів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #Тернопіль #хворі_з_підозрою_на_коронавірус

Коментарі

Оголошення
live comments feed...