• Головна
  • На честь ювілею поетеси Ліни Костенко учні школи на Тернопільщині влаштували поетичний флешмоб
14:53, 19 березня 2020 р.

На честь ювілею поетеси Ліни Костенко учні школи на Тернопільщині влаштували поетичний флешмоб

19 березня на своїй соціальній сторінці учні Яблунівської середньої школи учасники гуртка "Соколи"  вшанували поважний ювілей відомої української поетеси, лауреатки Національної премії імені Тараса Шевченка Ліни Костенко.

Як інформує "TeNews", саме у цей день поетеса, громадський лідер вже не одного покоління українців відзначає свій ювілей - 90 років. Вірші у виконанні школярів можна відшукати у мережі Фейсбук за хештегом #Ліна_Костенко_90 та #dzhura_yabluniv.

Ліна Василівна Костенко народилася у 1930 році у родині вчителів на Києвщині. У 1936 році родина перебралась до Києва. Поетеса навчалася в Київському педагогічному інституті та у Московському літературному інституті імені О. М. Горького, який закінчила в1956 році.

В 1957 році вийшла перша її книжка "Проміння землі". З 1962 року після спроби видати збірку "Зоряний інтеграл" поезію Ліни Костенко фактично заборонили. Поетеса писала, як кажуть, "у шухляду". У цей час були написані поема "Берестечко" і історичний роман у віршах "Маруся Чурай". Тільки у 1977 році з'явилась збірка "Над берегами вічної ріки".

У свої поважні літа Ліна Костенко є почесним професором Націона льногоуніверситету "Києво-Могилянська академія", почесний доктор Львіського та Чернівецького університетів.

На честь ювілею поетеси Ліни Костенко учні школи на Тернопільщині влаштували поетичний флешмоб  , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Школярі #Тернопільщина #флешмоб #ювілей_Ліни_Костенко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...