• Головна
  • "Коронавірус опромінять із космосу": тернополян попереджають про новий фейк, що шириться у мережі (ВІДЕО)
18:31, 23 березня 2020 р.

"Коронавірус опромінять із космосу": тернополян попереджають про новий фейк, що шириться у мережі (ВІДЕО)

"Коронавірус опромінять із космосу": тернополян попереджають про новий фейк, що шириться у мережі (ВІДЕО)

Тривога, викликана пандемією коронавірусу, продовжує наростати: мережею шириться все більше фейків та абсурдних застережень, що здатні викликати панічні атаки в багатьох українців.

З метою недопущення виникнення паніки закликаємо тернополян не поширювати фейки, які навмисно створення задля дестабілізації ситуації у суспільстві.

Один зі зразків, що слугує хрестоматійною ілюстрацією подібних вигадок, надаємо для ознайомлення. Даний запис був надіслений безпосередньо редакції сайту 0352.ua.

"Мені Вінченцо вислав повідомлення. У нього друг працює на NASA в Німеччині, це секретна служба, що займається космосом... 

Від половини першої ночі - до половини четвертої ранку будуть давати дуже сильне ізлучєніє, по всьому світу випустять. Для того, щоб прикрити трохи цей вірус.

Ніякі телефони біля себе не тримати і вобше їх виключити. Не просто їх тримати далеко, а вобше виключити. Виключити телефони, виключити комп'ютер, виключити таблет, абсолютно все виключити, а включити завтра після обіду.

Це серйозна річ, це не просто так, це в інтернеті цього ніде немає. Це серйозні люди та серйозна інформація...",- розповідає на записі невідома жінка.

Для довідки: NASA — це космічне агентство, яке займається дослідженням космосу, аеронавтикою та космічними польотами. Жодного стосунку до коронавірусу чи його знешкодження воно не має.

УВАГА ❗Застерігаємо. Соцмережами поширюється новий ФЕЙК! Прикріплюємо зразок відео, яке вже надсилають у приватних повідомленнях. Будь ласка, друзі, не поширюйте таких записів. Це все штучно створено задля поширення паніки. NASA — це космічне агентство, яке займається дослідженням космосу, аеронавтикою та космічними польотами . Вони не мають жодного відношення до коронавірусу чи його знешкодження!!!

Опубликовано Сайт міста Тернополя - 0352.ua Понедельник, 23 марта 2020 г.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#NASA #коронавірус #опромінення_з_космосу #фейк
ТОП новини
"30 000 грн зарплати на місяць": пенсіонерів, яким потрібна робота, терміново кличуть на вигідні вакансії
"Я завжди мріяла бути мамою дівчинки": дружину відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка звинуватили у хайпі на вагітності
Стало відомо, чому знаний на Тернопільщині аграрій Петро Гадз вирішив продати половину бізнесу
"Шалена гроза пре в ці області прямо зараз, лютий град накриє цей регіон": де буде дощ, негода і жахливий вітер до 20 м/с
Оголошення
live comments feed...